O nas

Możemy ogłosić to już oficjalnie. Ale nie będziemy was zanudzać powielanym tekstem, który już od dawna jest uznawany za klasyk. Nie mamy zamiaru mówić wam, żebyście siadali w fotelach i zapinali pasy. My rozpoczniemy to całkiem inaczej.

 

Takiego projektu w polskim internecie jeszcze nie było. W całej historii druga strona, ale dziś najbardziej aktualna i na czasie. Strona o lidze szkockiej pod patronatem Sofa Sport. Dla wszystkich, którzy lubią mocne trunki i mocną grę na boisku piłkarskim. Dla takich, którzy lubią podawać szkocką nie tylko z colą, spritem, lodem, wodą, ale także z różnymi boiskowymi sytuacjami. Dla tych, którzy nie boją się dosłownej kopaniny po głowie, gdzie z techniką momentami jest na bakier.

Dlaczego taki projekt? Odpowiedz jest dość prosta – z zamiłowania do szkockich zespołów, które lubimy oglądać. Które przedstawiają wieloletnią tradycję, czasem nawet trwającą ponad sto lat. Dziś liga szkocka jest na tyle nisko w poważaniu większości sympatyków piłki nożnej, że jeśli mówisz „szkocka” – myślisz Johny Walker. A my? Nie będziemy nikomu mydlić oczu. Też tak myślimy, ale też wiemy jakie mamy priorytety i co chcemy wnieść do polskiego internetu.

Zaczynamy. Nowy, stary projekt z fanpage, który ma ponad 300 polubień. Stroną, która cały czas raczkuje, ale z każdym dniem ma się lepiej. Z pomysłami, redakcją, może konkursami, które wprowadzimy w życie już niedługo. Oprócz facebooka posiadamy też twittera. Ilośc obserwujących z każdym dniem rośnie i zaczyna wyglądać to coraz bardziej okazale.
Mamy zamiar wprowadzić ligę typerów, która pozwoli wam bawić się w bukmacherów, a dla najlepszych będą przewidywane nagrody.